29 stycznia, 2023

Modne połączenie kolorów na zimę

1 min read

Zima już prawie się kończy, a wraz z nią możliwość noszenia ulubionego zimowego szalika. Już niedługo będziesz musiała pożegnać się ze swoim ciepłym, przytulnym płaszczem. Dlatego zanim zima się skończy, najlepiej mieć plan, aby jak najlepiej wykorzystać ostatnie dni zimowej mody.

 

Niektóre kolory są świetne na zimowy czas, ponieważ promieniują ciepłem. Kolory takie jak ogniste czerwienie i pomarańcze, chłodne błękity i ziemiste brązy wszystkie promują ciepło poprzez połączenie odpowiedniej mieszanki kolorów. Zawsze staraj się włączyć więcej niż jeden z tych kolorów do swojej garderoby, abyś mógł jak najlepiej wykorzystać każdy strój.

 

Oliwkowa zieleń to kolor, który sprawdza się zarówno latem, jak i zimą. Wygląda świetnie z innymi kolorami, takimi jak czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski, fioletowy i czarny. Doskonale komponuje się z każdym rodzajem płaszcza lub zimowej odzieży. Możesz go nosić samodzielnie lub jako dodatek do innej części garderoby.

 

Szary wrzosowy to uroczy kolor, który można nosić przez cały rok, jeśli zestawi się go z odpowiednimi kolorami, takimi jak granat czy brąz. Szary wrzosowy wygląda świetnie, gdy jest noszony jako dodatek do ubrań takich jak dżinsy i białe topy lub t-shirty. Więcej na: joysy.pl