29 stycznia, 2023

Jakie klapki wybrać na lato?

1 min read

Pogoda jest w końcu gorąca i słoneczna, co oznacza, że to pogoda na klapki! Yaaay! Ale zanim chwycisz tę parę gumowych sandałów z tyłu szafy, musisz zastanowić się, w jakim wydarzeniu będziesz uczestniczyć.

 

Na baseny i plaże, klapki typu jelly są dobrym wyborem, ponieważ mają większą elastyczność niż większość innych rodzajów klapek. Jeśli po prostu siedzisz na zewnątrz, nie musisz się martwić, że twoje stopy się zmęczą, więc wybierz starą ulubioną lub wygodną parę butów. Sandały mogą być dobre, ponieważ nie ocierają się o skórę na wierzchu stopy (a jeśli są regulowane, możesz je zacisnąć wokół kostki, aby uzyskać dodatkowe wsparcie).

 

Jeśli planujesz chodzić przez cały dzień, grubszy but zapewni ci lepsze wsparcie. Prawdopodobnie będziesz też chciał coś z małą ochroną palców, jak sandał lub but sportowy. Niektórzy ludzie uważają, że tego typu buty są wygodniejsze i nie przeszkadzają im tak bardzo w późniejszym okresie dnia. Jeśli Twoje stopy bardzo się pocą lub łatwo bolą z powodu pęcherzy lub modzeli, to powinieneś poszukać czegoś z wyściółką i bez szwów. Zobacz więcej momom.pl