6 czerwca, 2023

Jaką szminkę wybrać na lato?

1 min read

Znalezienie odpowiedniej szminki na lato jest trudne, ale kiedy już ją zdobędziesz, będziesz miał kolor ust go-to, który zabierze cię z plaży do klubu. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci zawęzić poszukiwania:

 

Schemat kolorów: Kiedy nadchodzi lato, zauważam, że ciągnę w kierunku kolorów, których zwykle nigdy nie nosiłabym w chłodniejszych miesiącach. Jasne kolory wiosny i jesieni mogą nadal działać w lecie, ale nie są moimi ulubionymi, gdy myślę o ciepłej pogodzie. Jeśli jesteś taka jak ja i wolisz odważne kolory latem, możesz zrobić krok poza swoją strefę komfortu i wybrać ciemniejszy odcień, który lepiej pasuje do Twojego odcienia skóry. Jeśli natomiast uwielbiasz koralowe lub brzoskwiniowe odcienie i nie rozumiesz, dlaczego te kolory nie byłyby odpowiednie o każdej porze roku, to jak najbardziej możesz je nosić! Unikaj tylko mętnego, pomarańczowego różu.

 

Głębia koloru: Jako ogólna zasada – a zawsze są wyjątki – stwierdzam, że głębsze odcienie stanowią lepszy wybór dla szminki niż te subtelne. Więcej na: diysy.pl