1 października, 2022

Jak wybrać odpowiedni prezent na ślub?

1 min read

Kiedy przyjaciel lub ukochana osoba wychodzi za mąż, chcesz wspierać nowożeńców, ale może być trudno wiedzieć, co im dać! Ważne jest, aby pamiętać, że ślub nie dotyczy ciebie; chodzi o świętowanie nowej pary, a twój prezent powinien to odzwierciedlać.

Prezent na tak specjalną okazję powinien być przemyślany. Jeśli jest to dla bliskiego przyjaciela, upewnij się, że wykonałeś swoją pracę domową i znasz ich gust. Ważne jest również, aby spojrzeć na sytuację z myślą o długoterminowym użytkowaniu; jeśli dopiero zaczynają, może być lepiej iść z czymś funkcjonalnym, jak naczynia kuchenne lub zastawa. Staraj się również unikać dawania im czegoś, co Twoim zdaniem “powinno” mieć (np. ręczniki lub sztućce) lub czegoś, czego mogą potrzebować (np. naczynia). Jeśli masz problem, zastanów się, czy jest coś innego, co sprawi im przyjemność jako parze – może bilety na spektakl, o którym mówili? A może nawet wyjazd na miesiąc miodowy?

Jeśli nie znasz zbyt dobrze panny młodej lub pana młodego, rozważ powrót do podstaw: kartka i karta podarunkowa do ich ulubionego sklepu może być idealnym wyborem! Warto w takiej sytuacji pomyśleć nad wspomnianymi wcześniej ręcznikami czy sztućcami. Czasami wbrew pozorom, to właśnie tego potrzebują nowożeńcy.

Więcej prezentowych (i nie tylko) porad znajdziesz na stronie https://manux.pl/ .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.